Vaším pobytem pomáháte

Je to tak - jsme dlouholetým partnerem a podporovatelem projektu Daruj hračku ve prospěch dětí a lidí s růzmnými handicapy a jeho organizátorů - Tanga, manažerů na vozíčcích.

Svým ubytováním u nás se tak přímo podílíte na společenské odpovědnosti vůči lidem, kteří neměli a nemají to štěstí sednout si svobodně třeba na lanovku a hodiny se toulat přes kameny, kořeny a stromy našimi krásnými Krkonošemi, přesto svůj život nevzdali a realizují tak úžasný projekt, nejstarší a největší svého druhu v České republice. Váš pobyt je Vaše pomoc - rádi děláme věci užitečně.

Žijeme na horách a podnikáme v oblasti služeb ubytování. Velmi dobře tedy známe hodnotu maličkostí, které mohou rozhodnut o úspěchu či neúspěchu, spokojenosti či nespokojenosti co do pobytu u nás a ve vztahu k horám pak o bezpečí či nebezpečí, zdraví a životě, takže víme, jakou má právě maličkost, drobnost, pozornost či nepozornost hodnotu. To si přenášíme i do vnímání a znalosti hodnoty zdraví, kdy víme, že ne všichni mají v životě tu výsadu těšit se mu v plné míře a dělat v životě to, co je baví a naplňuje, tak, jako my a že někdy stačí skutečně jen maličkost, zlomek vteřiny – a vše je jinak. Proto jsme partnery těch, kteří takové štěstí neměli.

Společenskou odpovědnost považujeme za etickou povinnost každého dobrého živnostníka, podnikatele a firmy.

Proč podporujeme a jsme partnerem D aruj hračku?

rádi plníme konkrétní sny

nechceme dělat jen radost, ale chceme pomáhat lidem k uplat nění a startu do života

 

Jsme partnerem projektu, který opakovaně převzal v Národním divadle Praha prestižní Cenu-Ď

 

Proč podporujeme a jsme partnerem Tanga, manažerů na vozíčcích?

ač na vozíčcích, nevzdávají se - my před problémy nebo složitými zakázkami také necouváme

chtějí být nejlepší - my také